Dead Space - New Czech Fansite

SHOUTBOXHlasuj!

Partneři

CNCczech.com
F.E.A.R. 2: Project origin
Nej warez

Zbraně


 
Dead Space - PLAZMOVÁ ŘEZAČKA
 PLAZMOVÁ ŘEZAČKA
Vysokoenergetická řezačka končetin, která při zamíření vyřazuje laserové paprsky a ty slouží jako mířidlo. Tuto zbraň máte již od samého začátku. Sekundární režim: Lze s ní střílet horizontálně a vertikálně (otočením "hlavně").

 
Dead Space - PROVAZOVÁ PISTOLE
PROVAZOVÁ PISTOLE
Širokospektrý seperátor s časovanými minami, která jako všechny zbraně vyzařuje laserové paprsky, kterými míříte. Po výstřelu vypustí jakoby "provaz" který většinou usekne cílu končetiny. Sekundární režim: mini, které po chvíli explodují a svým paprskem vezmou vše kolem sebe.

 
Dead Space - PULZNÍ PUŠKA
PULZNÍ PUŠKA
Vojenská útočná puška s vysokou rychlostní palbou a velkokapacitním zásobníkem. Sekundární režim: Po stisknutí (držení) mezerníku Isaac zvedne pušku nad hlavu, drží ji a puška střílí všude kolem.

 
Dead Space - PLAMENOMET PLAMENOMET
Hydrazinový průmyslový hořák. Ne zrovna účinná zbraň na dálku, ale výborný na blízku, hlavně na tu malou havěť. Sekundární režim: Vyplivne pořádnou dávku plamene.
   
Dead Space - TLAKOVÁ ZBRAŇ TLAKOVÁ ZBRAŇ
Krátkodosahový kinetický zesilovač. Výstřelem způsobý tlak a cíl takřka odhodí dál, těm menším potvorám trhá končetiny. Sekundární režim: Vystřelí jakoby granát, který podobně jako u provazové pistole po chvíli exploduje a způsobí tlakovou vlnu.
   
Dead Space - ROZPAROVAČ ROZPAROVAČ
Dálkově ovládaná průmyslová pila. Celkem dobrá zbraň na řezání končetin. Rozparovač vystřelí kotouč asi 5 metrů daleko a zůstane ve vzduchu, vy pak jenom hýbete myší doprava a doleva a řežete:-) Ale asi jen 5 sekund což je málo. Sekundární režim: Opět vystřelí kotouč, ale ne jen 5 metrů, ale až do cíle.
   
Dead Space - LASEROVÁ PISTOLE LASEROVÁ PISTOLE
Vysokoúčinný odpalovač energie. Stačí stlačit levé tlačitko, počkat než pistole nabije energii a podle uvážení pustit a pistole vystřeli velice účinný laser. Sekundární režim:
V Dead Space je celkem sedm zbraní a ve svém inventáři jich můžete nosit pouze čtyři. Každá zbraň má sekundární režim, které spustíte stlačením mezerníku.


 PLAZMOVÁ ŘEZAČKA
Dead Space - PLAZMOVÁ ŘEZAČKA   Dead Space - PLAZMOVÁ ŘEZAČKA
 
 PROVAZOVÁ PISTOLE
Dead Space - PROVAZOVÁ PISTOLE   Dead Space - PROVAZOVÁ PISTOLE
 
PULZNÍ PUŠKA
Dead Space - PULZNÍ PUŠKA   Dead Space - PULZNÍ PUŠKA
 
PLAMENOMET
Dead Space - PLAMENOMET   Dead Space - PLAMENOMET
 
TLAKOVÁ ZBRAŇ
Dead Space - TLAKOVÁ ZBRAŇ   Dead Space - TLAKOVÁ ZBRAŇ
 
ROZPAROVAČ
Dead Space - ROZPAROVAČ   Dead Space - ROZPAROVAČ
 
LASEROVÁ PISTOLE
Dead Space - LASEROVÁ PISTOLE   Dead Space - LASEROVÁ PISTOLE

 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2009 FAN Stránky Dead Space by Sprite

TOPlist